Start: 20:00
Bilety: 10 pln

Music Blabber Rock to wydarzenie, które jest odpowiedzią na kwietniową pogodę i wiosenne wybudzenie z zimowego snu. Trzy energetyczne kapele z Polski i Niemiec zapraszają na dużą dawkę gitarowego brzmienia i mocniejszych rytmów. Bungalow4 (Lipsk Niemcy) Neurokompania (Wrocław) oraz StandBy (Legnica) to wykonawcy tegorocznego Music Blabber Rock w Legnicy. Koncert odbędzie się 25 kwietnia w klubie Spiżarnia.

Muzycznie impreza będzie oscylowała w klimatach grungowo-rockowych. Od lekkich i pokręconych brzmień Bungalow4 można dostać naprawdę pozytywnego kopa, ta trójka muzyków z Niemieckiego Lipska doskonale wie, co zrobić by zabawa na koncercie była przednia. Neurokompania zaś w 5 osobowym składzie dopali mocnych brzmień i pokręconych rytmów uzupełnionych polskimi tekstami. Legnicki StandBy to zespół grający muzykę inspirowaną twórczością takich zespołów jak: Muse, Hey, Jack White, Led Zeppelin, Arctic Monkeys, Imelda May, Red Hot Chili Peppers . Po dodaniu do tego charakteru każdego z czterech członków uzyskamy świeże i mocne połączenie.

Pomysł na koncerty w Polsce powstawał od dłuższego czasu i jest kontynuacją spotkań Bungalow4 i Neurokompanii na wspólnych koncertach w Niemczech i Polsce, do których  zapraszają znanych i mniej znanych oraz zaprzyjaźnionych muzyków do wspólnego grania. W ten sposób odbyły się już imprezy w Lipsku, Halle i Berlinie a teraz przyszedł czas na miasta z Polski Legnicę i Wrocław. Zapraszam na ten koncert, na którym będzie można poznać zespoły z poza głównego nurtu, które mają do przekazania wiele ważnych treści muzycznych swoim słuchaczom w klimatach grungowo - rockowych.