Portal Legnica Aktywnie i Kreatywnie po raz kolejny organizuje koncert. Freestage LIVE - koncert niezwykły. Koncert na który zaproszone są wszystkie osoby lubiące dobrą muzykę. Na scenie legnickiego klubu Spiżarnia zaprezentują się artyści, którzy przedstawią najwyższy muzyczny poziom.

Całe wydarzenie jest o tyle niezwykłe, że będzie ono rejestrowane . Z koncertu powstanie materiał audio i video, który jest podziękowaniem Laik’a dla artystów za wsparcie przy wcześniejszych projektach.

Każdy kto przyjdzie na koncert będzie miał okazję wysłuchania najlepszych muzyków. Na scenie pojawią się m.in. OveRange, Bracia Wright, Bartek Rzepka, Oskar Wawrzynowicz i Przyjaciele, The Tiles i Epicentrum. Każdy wykonawca to niezwykły talent, nakłady pracy, próby, poświęcony czas, pasja i ambicja. Z całego serca zapraszamy wielbicieli najlepszej muzyki do klubu Spiżarnia. Czego możemy się spodziewać? Absolutnie wszystkiego! Z pewnością gwarantujemy świetnie spędzony czas, różnorodne gatunki muzyczne i niezapomniane wrażenia. Dołącz do swoich przyjaciół, oni z pewnością nas odwiedzą!

 

 

Do zobaczenia już 25 września :)