Agencja DON'T STOP oraz wytwórnia Pierwszy Milion zapraszają Was na premierowy koncert Zeusa z albumem "Jest super".

 

Bilety w cenach:

25 zł (1 pula) do 19.03

30 zł (2 pula) od 20.03 do 25.03

35 zł (3 pula).od 26.03 do 1.04

 

Bilety już w sprzedaży w:

- Galeria SATYRYKON (Rynek 36)

wt - pt: 11:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 14:00

- Klub SPIŻARNIA (Piastowska !)

czwartek: 18:00 - 3:00

pt - sob: 18:00 - 5:00

 

REZERWACJE

Osoby mieszkające poza Legnicą mogą zakupić bilety na zasadzie rezerwacji. Pisząc do nas wiadomość prywatną na fanpage: Agencja DON'T STOP, należy podać nazwisko i ilość zamawianych biletów- płatność przy wejściu na koncert. 

 

Support: 

RPR Label, 

Rembol x Kebaz x VirusOne

 

Zeus czyli Kamil Rutkowski to pochodzący z Łodzi raper i producent muzyczny działający od 1998 roku. Od 2006 roku razem z Joteste tworzy grupę Pierwszy Milion. Wraz z zespołem nagrał dwie płyty: Pierwszy Mixtape z 2006 roku oraz Deep Cover Mixtape wydany rok później. Rutkowski współpracował ponadto z takimi wykonawcami jak: Familia H.P., Miuosh, Ten Typ Mes, O.S.T.R., Pesante, PHHR, PMM, Projektanci, Bisz, Małpa, Bezczel, Uśpione Miasto oraz Vademecum.

 

Solowy debiut rapera pt. Re-Mix-Tape - Volume 1 ukazał się w 2007 roku. 6 kwietnia 2008 roku ukazał się kolejny album solowy Rutkowskiego zatytułowany Muzyka ofensywna. W maju Zeus, wraz z Wallesem z formacji Uśpione Miasto rozpoczął współpracę z internetową rozgłośnią RadioStudyo, gdzie prowadzili cotygodniową audycję. W czerwcu tego samego roku Zeus wygrał ogólnopolski konkurs na demo roku zorganizowany przez magazyn WuDoo. Główną nagrodą było nagranie i wydanie albumu. W sierpniu tego samego roku Zeus rozpoczął prace nad solową płytą. Wydawnictwo zatytułowane "Co nie ma sobie równych" ukazało się 14 listopada 2008 roku.

 

21 listopada 2009 roku ukazała się płyta pt. Album Zeusa. Płyta została zarejestrowana i zmiksowana w łódzkim NC Studio. 9 kwietnia 2011 roku ukazał się kolejny album solowy rapera pt. Zeus, jak mogłeś?. W ramach promocji do utworu "Supełek z pętelką" firma Dobrekino Studio zrealizowała teledysk. Przełomowym momentem w karierze Zeusa okazał się album pt. "ZEUS. NIE ŻYJE.", który przez wielu fanów rapu uznany był za album roku 2012 i zyskał status platynowej płyty.

 

W roku 2015 łódzki raper i producent wraca z nowym wydawnictwem. Płyta "JEST SUPER." wprowadza do twórczości artysty kilka nowych elementów. Na albumie nie pojawiają się chociażby charakterystyczne dla wielu produkcji rapowych sample. Za całość kompozycji odpowiada Zeus wsparty pomocą produkcyjną ze strony Łukasza "Roginiego" Robakiewicza oraz kilku muzyków sesyjnych. Wokalnie wspierają rapera: Justyna Kuśmierczyk, Łukasz "Rogini" Robakiewicz, dziecięcy chór WAM Banda pod dyrekcją Izabeli Dudy oraz zespół wokalny pod opieką Krzysztofa Biernackiego. Część merytoryczna płyty koncentruje się wokół tematów społecznych, świadomości i pozytywnej energii. Ciężko jednoznaczne scharakteryzować klimat albumu. Najbardziej trafnie było by określić go jako eklektyczny gdyż przez całą płytę słuchacz podróżuje od elektroniki do akustycznych brzmień.

 

Przy okazji nowego albumu wydana została również EPka stworzona przez Zeusa we współpracy z duetem producenckim No Name Full Of Fame. EPka "Winda na 5" to surowy i gorzki materiał będący pomostem pomiędzy albumem "ZEUS. NIE ŻYJE." a najnowszym wydawnictwem "JEST SUPER.". Teksty, które trafiły na to wydawnictwo powstawały w okresie 2013 - 2015.

 

- "Co nie ma sobie równych" (2008 - Embryo Nagrania)

- "Album Zeusa" (2009 - Embryo Nagrania)

- "Zeus, jak mogłeś?" (2011 - Embryo Nagrania)

- "Zeus nie żyje" (2012 - Pierwszy Milion)

- "Winda na 5" (2015- Pierwszy Milion)

 

- "Jest super" (2015 - Pierwszy Milion)