Muzyczna Bitwa Radia Wrocław w Legnicy!

W sobotę, 27 lutego o godz.10:00 w legnickim klubie muzycznym „Spiżarnia” odbędą się przesłuchania do konkursu Muzyczna Bitwa Radia Wrocław. 

Po raz jedenasty Radio Wrocław organizuje konkurs mający na celu promowanie młodych, amatorskich zespołów z całego Dolnego Śląska. Do każdej edycji zgłasza się ponad 100 grup, w sumie na antenie Radia Wrocław zaprezentowało się prawie 900 formacji.

Każdy zespół ma możliwość przysłania własnych materiałów demo, na ich podstawie kwalifikujemy do przesłuchań regionalnych. Podczas castingów grupy walczą o możliwość zaprezentowania się w drugim, antenowym etapie, w którym codziennie przedstawiamy dwa zespoły, spośród których Słuchacze wybierają zwycięzcę tych pojedynków.

Po 12 tygodniach zabawy antenowej cztery najlepsze zespoły spotykają się na koncercie finałowym, gdzie odbywa się ten najważniejszy pojedynek na żywo - wybór zwycięskiego zespołu leży w rękach Słuchaczy radia, którzy w trakcie koncertu, na specjalnych biletach do głosowania wybierają zwycięzcę finału. Nagrodą główną w konkursie Muzyczna Bitwa Radia Wrocław jest 10 tysięcy złotych.

Na Wasze utwory czekamy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegóły i regulamin na stronie www.muzycznabitwa.radiowroclaw.pl

Radio Wrocław – Energia regionu!

Oto lista zespołów, jakie wystąpią w sobotę w Spiżarni:

TAMP 
VHS 
Antałek 
Hydrozagadka 
Struktura 
The Moongoose 
Niepoprawni 
Epicentrum i Mike 
Miasto Gniewu 
Dzielnica Cudów 
Bracia Wright 
T+G+A 
Haryzma 
Yapiszon Getto 

Wstęp wolny.

 

Organizator: Radio Wrocław