CORE-PORATION zaprasza na koncert

 

FRONTSIDE 

metalcore / heavy metal

dla fanów: Killswitch Engage, All That Remains, Shadows Fall, Trivium

Po doskonale przyjętej trasie z Decapitated Frontside znów rusza w drogę. Tym razem jednym z przystanków na ich trasie będzie po raz kolejny Legnica. 

 

Zaczynali od typowego hardcora, po drodze fascynowali się deathcorem, dziś nie boją sie klasycznych metalowych brzmień. Grali na jednej scenie z Iron Maiden, Sabaton czy 100 Demons. Ekipa z Sosnowca lubi prowokować, wkładać kij w mrowisko, puszczać oko do odbiorcy. Czymś takim był wydany w 2014 roku album "Sprawa jest osobista", siódmy w dorobku grupy. Nieźle namieszał też ósmy krążek zespołu, "Prawie martwy", promowany przez mocno imprezowy numer "Lubię pić". W nagraniach, za której ponownie odpowiadał Tomasz Zalewski, gościnny udział wzięli Vogg z Decapitated (grający jednak nie na gitarze, lecz na akordeonie) oraz pierwszy wokal Frontside, Astek.
https://www.facebook.com/frontsideofficial

TOTEM
melodyjny thrash / death metal 
dla fanów: ARCH ENEMY, PANTERA, UNEARTH
Wokalu Weroniki nie trzeba przedstawiać fanom ciężkiego brzmienia z Polski. Ekipa z Bukowana towarzyszyć będzie Frontside w trasie, promując jednocześnie wydaną w grudniu 2015 r. EPkę "Limbo". Muzyka Totem to w głównej mierze metalcore, ale z mocnymi naleciałościami ze strony thrashu i death metalu. Fani growlu z pewnością nie będą narzekać.
https://www.facebook.com/band.totem/

VEAL
groove metal 
dla fanów: LAMB OF GOD, MACHINE HEAD
Veal to zespół powstały w 2008 roku w podwałbrzyskim Mieroszowie. Z przymrużeniem oka traktując łatkę "polskiego Lamb Of God" band realizuje się w stylistyce nowoczesnego groove metalu z elementami death i progressive. Od swojego powstania Veal zdołał pośród wielu koncertów zasłużyć na zaszczyt supportowania takich zespołów jak m.in. Gojira, Decapitated czy Pro-Pain. Obecnie trwają syto zakrojone prace nad drugim pełnym krążkiem, który ujrzy światło dzienne w pierwszej połowie tego roku.
https://www.facebook.com/vealband/

Bilety:
przedsprzedaż - 30 PLN
dzień koncertu - 40 PLN 

Bilety systemowe są dostępne w punktach sieci Ticketpro:
EMPiK, C.H. Galeria Piastów, ul. Najświętszej Marii Panny 9, 
Galeria Satyrykon, ul. Rynek 36
Media Markt, ul. Schumana 17

Bilety kolekcjonerskie są dostępne w Klubie Spiżarnia i Galerii Satyrykon.