Zapraszamy na srogie basowe wydarzenie, jakich nie ma w tym mieście. 

Wystąpią połączone siły dolnośląskiej szkoły dubu ze sceną francuską!!! 

Zaserwują kawał dobrej, szeroko pojętej elektromiki na żywo. 

Psychodela, rave'y, drum'n basy i ethno -duby na żywo!

Daj pan spokój i przyjdź na basowy gnój.

 

Fat Pajp (psycho rave/post reggae)

 

Fat Pajp (czyt. Gruba Rura) to projekt powstały w 2014 roku gdzieś na Dolnym Śląsku z inicjatywy Rastamamy – wokalistki wrocławskich zespołów Mazari oraz Gradu Minimo i Dino Dub Selektora, producenta znanego z cyber dubowego Jabbadub oraz netlabelu Paproota.org.Następnie do ekipy dołączył basman Kluku (ex Zebra) i tak się zaczęło. Ich pierwszy koncert odbył się w tym samym roku na Stolica Reggae Festiwal w Kluczborku, a publiczność pomimo deszczowej pogody bawiła się przy takich utworach jak „Dub w Dolinie Muminków” czy „Sound Revolution”. W tym samym roku ukazał się również pierwszy singiel Fat Pajp pt. „Politics”, na którym oprócz oryginalnej wersji utworu znalazły się trzy remixy czołowych polskich dub-producentów. Wszyscy, łącznie z muzykami mają problem z definicją stylu w jakim porusza się Fat Pajp. Jasne jest to, że główną ideą jest przekazywanie szczerych i świadomych treści, zabawnych historii oraz psychodelicznych rymowanek opartych na tanecznym rytmie wzmocnionym przez żywy bas i przestrzenne efekty. Nie jest to muzyka prosta, ale podana w zabawowej formie, w której wyczuć można sporą dawkę korzennych wibracji.

 

https://soundcloud.com/fat_pajp

 

Gradu minimo (live gradobice band)

 

Gradu minimo to około-dubowy projekt muzyczny, który powstał w lipcu 2010r. we Wrocławiu. Koncepcją zespołu jest łączenie brzmień muzyki elektronicznej z żywymi instrumentami. Wielbiciele takich smaków jak dub, reggae, drum’n’bass, dubstep czy techno, znajdą tu na pewno coś dla siebie. Gradu minimo nie skupia się na jednym gatunku muzyki, a podróżuje przez nie, wyznaczając własny muzyczny szlak.

Regularnie koncertują, mają na koncie nagraną EP-kę „Powieści dubowe, tom I”.

 

https://soundcloud.com/graduminimo

 

PABLO - Jean-Paul DUB (FR) czyli Jan Paweł Dub (patron wszystkich dubów)

 

Od 2007 roku Pablo Géléoc zaprosił wielu przyjaciół do muzycznej współpracy. Na 7 płytach własnej produkcji, począwszy od stylu etno-dub pod wpływem sceny anglo-francuskiej, Pablo zbudował osobisty wszechświat łączący dubstep, hip hop, jungle i drum and bass. Jego kompozycje przypominają hybrydowy live dub, zakorzeniony w teraźniejszości, nieustannie poszukujący nowych brzmień i 

w pełni odzwierciedlają to, co teraz nazywane jest muzyką basową.

Zespół Pabl'a eksperymentuje i materializuje godziny pracy w domowym studio, konfrontując rygor oprogramowania z instrumentami granymi na żywo. 

Jean Paul Dub niejednokrotnie wykonanywał koncerty we Francji z różnymi formacjami, a także solo. Zdarzyło mu się też być kilkanaście razy poza granicami, m. in. w Polsce, gdzie razem z yAyoLand-em zagrał już kilkakrotnie.

W 2012 założył netlabel "Vaticaen production" gdzie promuje swoją muzykę oraz jego przyjaciół. Na składankach "Vaticaen Box" można znaleźć Ondubground, Brain Damage, Vibronics lub Panda Dub.

 

https://soundcloud.com/jeanpauldub

 

Yayo Land Chaos Dub <live fuckthesystem act> (FR/PL)

 

yAyoLand WTF? - Anty produkt masowego przekazu.. Kompozytor "DUB" od 10 lat, muzyk, technik, "złota rączka", gra na przaszkadzajkach i na nerwach... bez GMO.

Muzyka yAyoLand jest produkowana na Hardware'ach i grana na różnych instrumentach i syntezatorach, często zawiera sample głosu z filmów i znajomych. Mixowane na Hardware'ach bez korzystania z komputera... in the Snatch!

SP808 sampler, Groovebox mc909 i RS50 i JP8000 syntezator (Roland) i Groovemachine RM1X (Yamaha).

Wszystko wymieszane w PUNKowym duchu! Żaden człowiek nie jest doskonały!

yA!

FUCK THE SYSTEM!!

 

https://soundcloud.com/yayoland

 

START: 20:00

 

WJAZD: 10zł