Już 1 października w Legnicy zagoszczą dwaj młodzi i utalentowani raperzy - ReTo i Filipek! Artyści będą promować swoje ostatnie albumy: "Damn" i "Dekorator Wnętrz"!

 

DATA: 01.10.2016

START: 20.00

MIEJSCE: Klub Spiżarnia

 

BILETY: 25 / 30 PLN

 

Do nabycia:

Klub Spiżarnia (ul. Piastowska 1) - piątek i sobota: 18:00-3:00

Galeria Satyrykon (ul. Rynek 36) - wtorek-piątek: 11:00-18:00; sobota: 10:00-14:00

 

ReTo

Młody raper z podwarszawskiego Piastowa. Na koncie ma cztery albumy w tym dwa pod szyldem lokalnego składu FMW i dwa solowe. Przez ponad rok wydawał swoją twórczość jako członek podziemnej ekipy o nazwie Other Vision Rec, z którą zakończył współpracę w czerwcu 2015 roku. W lipcu swoją premierę miał trzeci, solowy krążek rapera pt. „ DAMN. ”.ReTo w swojej twórczości kładzie nacisk na błyskotliwą braggę bogatą w technikę i dwuznaczności. Stawia przede wszystkim na oryginalność, a jednym z jego głównych zamysłów przy tworzeniu muzyki jest nie dać się zaszufladkować.

 

Filipek

 

Dwukrotny zwycięzca Bitwy o Szczecin, Bitwy o Pitos i wielu innych bitew. Dwukrotny półfinalista WBW. Rozpoznawalność zyskał po wygraniu konkursu organizowanego przez Stoprocent, którego finałem była walka z Tombem. Później wydał płytę "Fifi. Rozdział dwudziesty" po której kojarzą go fani rapu. Obecnie wydał płytę z Edziem, skupia się na swojej solówce.